Galerie zdjęć

Przedszkole Samorządowe nr 2
Ul. Osiedle huty 1
Tel: 075 717 27 16
e-mail

ZMIANA ZASAD REKRUTACJI
NOWY DOKUMENT DO POBRANIA
OD 6 - III - 2014 r.
pobierz

KARTA ZGŁOSZENIA
pobierz

oświadczenie
pobierz

OŚWIADCZENIE RODZICÓW
pobierz

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
KINO W PRZEDSZKOLU Drukuj Email
KINO W PRZEDSZKOLU
Jak zawsze w ferie zimowe w naszym przedszkolu zapraszamy wszystkich do kina. Po zakupieniu biletów „za jeden uśmiech” i zajęciu miejsc oglądaliśmy 4 części filmu pt: PINGWINY Z MADAGASKARU. Świetna bajka opowiada o losach Skippera i jego oddziału czterech pingwinów-komandosów po powrocie do zoo w Central Parku. Towarzyszą im postacie znane z filmów (np. małpy, jedna niema, druga nader elegancka, oraz król Julian, którego nie mogło zabraknąć) jak i całkiem nowi, wcześniej nie pokazywani mieszkańcy zoo.

 
Tamara

>> galeria zdjęć