Galerie zdjęć

PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE nr 2
Ul. Osiedle Huty 1
Tel: 075 717 27 16
e-mail

WNIOSEK ZAPISU DZIECKA DO PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO NR 2
pobierz

HARMONOGRAM REKRUTACJI
pobierz

OŚWIADCZENIE
pobierz

UPOWAŻNIENIE RODZICÓW
pobierz

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
KINO W PRZEDSZKOLU Drukuj Email
KINO W PRZEDSZKOLU
Jak zawsze w ferie zimowe w naszym przedszkolu zapraszamy wszystkich do kina. Po zakupieniu biletów „za jeden uśmiech” i zajęciu miejsc oglądaliśmy 4 części filmu pt: PINGWINY Z MADAGASKARU. Świetna bajka opowiada o losach Skippera i jego oddziału czterech pingwinów-komandosów po powrocie do zoo w Central Parku. Towarzyszą im postacie znane z filmów (np. małpy, jedna niema, druga nader elegancka, oraz król Julian, którego nie mogło zabraknąć) jak i całkiem nowi, wcześniej nie pokazywani mieszkańcy zoo.

 
Tamara

>> galeria zdjęć